Helló MÁJUS! MSC World Europa repülős csoportos hajóút magyar idegenvezetővel és két ajándék kirándulással! - 2026. május 7-15.

Úticél: Hajóutak, Földközi-tengeri hajóutak
Szállás típus: Hajó kabin
Ellátás: Teljes ellátás
Utazás módja: busz+hajó
Időtartam: 7 éj
Típus: Hajóút
Indulás: 2026-05-09

 

Helló MÁJUS! MSC World Europa repülős csoportos hajóút magyar idegenvezetővel és két ajándék kirándulással!
2026. május 7-15.

Barcelona (Spain), Marseille (Provence) (France), Genoa (Portofino) (Italy), Naples (Pompeii) (Italy), Messina (Taormina) (Italy), Valletta (Malta), Barcelona (Spain)

Újdonság - Még kényelmesebb foglalási lehetőségek!

Mostantól csoportos hajóútját euróban is kifizetheti, megteremtve a maximális rugalmasságot az utazás tervezésében. Az eurós fizetés választása esetén a teljes részvételi díjat a kiválasztott pénznemben kell rendeznie, így egyszerűbbé és átláthatóbbá válik az ügyintézés.

A Chemol Travel és a HAJÓUTAD továbbra is prémium minőségű, kényelmes és gondoskodó utazásokat kínál, ahol minden részletre figyelünk, hogy Ön zavartalanul élvezhesse a kikapcsolódást. Ráadásul csoportos hajóutaink díja két ajándék fakultatív kirándulást is tartalmaz, amelyeket magyar idegenvezetőink kíséretében élvezhet, hogy még többet hozzon ki utazása élményéből.

Válassza például népszerű programjaink egyikét, és fedezze fel a Földközi-tenger gyöngyszemeit az MSC World Europa fedélzetén! Az utazás során garantáljuk a prémium szolgáltatást, a biztonságot és az igazi gondoskodást.

Ne habozzon - foglalja le helyét még ma! Élvezze a különleges lehetőséget, és bízza ránk álmai utazását! Érdemes minél előbb dönteni, hogy biztosítsa helyét ezen a felejthetetlen utazáson!

Leírás összecsukása
Szűrje tovább az árakat dátum, vagy szobatípus szerint:

Az időpontokat oldalirányú "seprő" mozdulattal lapozhatja is!


vissza az előző oldalra